Kroniky a publikace

zpřístupněte staré kroniky, publikace a katalogy

Get Adobe Flash player

Kroniky

Z  Vašich kronik vytvoříme  kroniku v digitální podobě, kterou můžete použít na Vašem webu a zpřístupnit ji návštěvníkům.

Kroniku šetrně naskenujeme.

Obrazy upravíme.

Pokud je kniha či kronika psaná na psacím stroji, tak ji upravíme tak aby v ní bylo možné vyhledávat.

Vytvoříme kopii ve vysokém rozlišení.

Připravíme ji pro webovou prezentaci - prezentace bude plně respozivní, takže se na ni budete moci podívat z jakéhokoliv mobilního zařízení.

Kroniku mohou návštěvníci prohledávat, tisknout, stahovat, sdílet prostřednictvím sociálních sítí atd.

Zde je malá ukázka:    Kronika města Liberce 1945 Kronika města Liberec (zpracovány od roku 1945 - 1970)

                                  Kronika FTVS Kronika FTVS

 

Pokud je kronika psána na stroji, dokážeme kroniku po naskenování uložit tak, aby byla textově prohledávatelná. (možno vyzkoušet v kronice města Liberec)
Je-li kronika psána ručně, dokážeme ji také přepsat a připravit ji tak pro zveřejnění s vyhledáváním. Není pro nás překážkou ani staré písmo z přelomu století, ba i starší psané Švabachem, nebo Frakturou.


A teď to nejdůležitější! CENA!

Do konce srpna 2016, můžete využít speciální cenu za tvorbu webové kroniky. Do 200 stran kroniky (v případě že již máte kroniku naskenovanou), je cena 780,- Kč bez DPH

Pokud kroniku máte jen v papírové podobě, je cena za digitalizaci (skenování) následující do formátu kroniky A2 - 3,80 Kč bez DPH za stranu.


Má-li kronika 200 stran, bude její cena za naskenování 760,- Kč bez DPH + vytvoření webové verze kroniky 780,- Kč bez DPH.
Celková cena za digitalizaci kroniky bude 1.540,- Kč bez DPH.

Součástí ceny je rovněž vytvoření kroniky v PDF formátu, jednotlivé strany kroniky uložené ve formátu JPG, a webová verze kroniky.
Dále je možné vytvořit tvz. OFFLINE kopii knihy či kroniky, která je spustilená z počítače, bez připojení k Internetu.(ideální pro prezentace na CD a USB)
Mobilní verze kroniky je rovněž možno vytvořit, pak se kronika dá prohlížet z libovolného mobilního zařízení.

Je Vaše kronika ve špatném stavu?
Ani to není překážkou, ať už je kronika, či kniha v jakémkoliv stavu, tak Vám ji odborně opravíme opravíme naším knihvazačem specialistou.
Průměrná cena za opravu knihy